Hamster Cinsiyet Tercihi

Ben yeni hamster sahiplenecegim daha 10 gunluk alacagim kisi 10 gun sonra verevegim diyor yavruların 20 gün emmesi yeterli mi ve 2 tane alsam beraber yaşarlar mı hangi cinsiyet tercih etmeliyim

8 CEVAP

Siyammm

Dostum çok çabuk ürerler pişman olursun ele alıştıramassın üzülürsün 1-2 yıl sonra ölüyorlar yine üzülürsün en iyisi ginepig al derim evcilleştirmesi daha kolaydır kucağında bile uyutabilirsin daha uzun yaşar
Tercih senin ben olsam hamster almam

Esra12345

Ginepig besledim çok bakım istiyor ve çok pis kokuyor

Siyammm

Pis lokması hayvandan kaynaklı değil kafes ve temizliğinden ve hiç yıkamadıysanız olur.ginepig daha eğitimi kolaydır numara bile ögrenbiliyor köpek gibi

Esra12345

Valla o kadar temiz baktım kendime alıştırmaya çalıştım evde serbest gezdigi bile oldu ama bikere bile gelmedi kucagıma:) malesef aşırı çiş ve kaka yapıyorlar

Esra12345

Valla o kadar temiz baktım kendime alıştırmaya çalıştım evde serbest gezdigi bile oldu ama bikere bile gelmedi kucagıma:) malesef aşırı çiş ve kaka yapıyorlar

Aynı cinsiyet alsam uremezler ama kavga ederlermi ve ginepige bakabilecegim yer yok hamster daha 1 aylik oldugu icin elime alisir ama 2 tane olursa alismayabilir

Cinsiyet olarak dişi ve cins olarak suriye hamsterı almanızı tavsiye ederim. Eğer kötü davranmazsanız ve biraz huyunuza giderseniz bir süre sonra size alışıyorlar siz istemeseniz ile onlar sizinle oynamaya çalışıyor. Kucağımda, elimde uyuyan omzumda benimle gezen bir kızım var. Kafesini büyük alırsanız koku sorunu neredeyse hiç olmuyor. Kendileri de pis kokmuyor zaten. İki tane alırsanız mutlaka kavga edeceklerdir tek bir tane alıp en iyi şekilde bakmanız bence daha mantıklı olur.

Gonzales sahiplenecegim birisinden daha 10gunluk sutten kesilince vercekler onceden hamster besliyodum buyuk bi kafes borular vs var disi hamsterlarda galiba kızgınlik fln oluyormus erkek daha sakin diyorlar