Kafasında Küçük Yara Var

Esra12345

Kedim üç aylık kafasında nokta kadar iki küçük kabuk baglamış yara var sizce ciddi bişey mi ?

2 CEVAP

cevizayaz

Kafanızda sebebini bilmediğiniz iki küçük kabuklu yara olsa bunu internete yazıp acaba önemli mi;? diye mi sorarsınız üstelik bu yarayı kimseye göstermeden. Önemli değil desek geçer desek bunu ciddiye almayı bırakacak mısınız? Yavrunun hiçbir şeyi olmayabilir ancak ciddi bir problemi de olabilir. Lütfen yavrucağı bi veterinere götürün. Bir çok yerde muayene ücretsiz olabiliyor ya da eğer hiç durumunuz yoksa durumunuz olmadığını ve endişeli olduğunuzu söyleyerek yardım talep edebilirsiniz.

Esra12345

Evimin hemen altında veteriner var durumum da gayet iyi sadece tırnaklarını kestigimiz halde çok uzun kaşırken mi yaptı diye düşündüm