Çift Hamster Bakımı

Hamster alacagım daha yavru 1 aylık var yok aynı anne babadan olan ayni zamanda dogan kardes 2 erkek yavru alsam kavga etmeden yaşarlar mı

3 CEVAP

Maalesef. Kardeş olduklarını bir süre sonra unutup kavgaya tutuşabilirler. İki erkeğin kavga etmesi ölümle sonuçlanır. Farklı kafeste bakacaksanız alın yoksa bir tanesini alın.

Siyammm

Çok tehlikeli aynı cinsiyet olması bir erkek bir dişi olursa bi bakmısın 100 hamsterın olmuş 1 tane alın

O zaman 1tane erkek aliyim