Kedimin Çenesinde Siyahlık Ve Kir

Kedimin çenesinde bir siyahlık vardı. Ben büyüdüğü için oradaki tüyleri siyah oluyor diye düşünmüştüm. İncelerken siyah siyah döküntüler olduğunu farkettim ve sildikçe lekeli bir şeyler geldi pamuğa. Akne gibi duruyor ama sizce nedir? Napmamı önerirsiniz

6 CEVAP

surpriz

kedi aknesi olabilir evet. genelde plastik su ve mama kapları sebebiyle oluyormuş. ama en iyisini veteriner bilir tabi

Tamamdır, teşekkürler. Sirke veya biotin tavsiye eder misiniz peki?

bademthecatt

Plastik mama ve su kabı kullanıyorsanız bırakın ve oksijenli suyla geçene kadar günde iki kez temizleyin akneyse geçicektir

bademthecatt

Sirkeyi denemedim oksijen suyu daha etkili bence 3 günde geçirmişti biotin kullanmadım bağışıklık güçlendirici kullanabilirsiniz imuneks :)

Tamamdır çok sağolun

bademthecatt

Rica ederim