Merhaba, Kedim 5 Aylık Kuru Mamaya Alıştırabilir Miyim?

suleren

N&d, royal canin, friskies, felicia hepsini denedim ama yemiyor. Bütçe olarak sıkıntıdayım annem de sürekli problem edip duruyor bunu. Yaş mamayla karıştırıp veriyorum bazen onu bile yemiyor. Çok seçici bir kedi, bunun için ne yapabilirim? Kuru mamaya alıştırabilir miyim bundan sonra?

2 CEVAP

Sselin1

Aç kalınca mecbur yiyecektir. Ben n&d düşük tahilli balikli mama kullanmanizi tavsiye ederim eger tavuklusunu yemediyse balıklısını deneyin sevmeyen kedi görmedim. 5 kilosu 180 lira. Eger daha uygun fiyatli isterseniz matisse yada profine kullanabilirsiniz ama 10 kiloluk paketleri hesapli. Orta boyutta paketleri yok.

iameceevans

Matisse alabilirsiniz bütçe sıkıntınız varsa güzel mama ben onu kullanıyorum. Yemiyor diye hemen üstüne gitmeyin bırakın kalsın mama kabında eninde sonunda yiyecek