Ankara Da Kısırlaştırma İşlemi İçin Veteriner Kliniği Önerisi Olan Var Mı ?

haykoturk

Fiyat/performans oranı iyi olan bir veteriner tavsiyesi istiyorum...

2 CEVAP

mervegck06

eryaman mars veteriner kliniğini öneririm kızımı orada kısırlaştırdık sargısını çıkarana kadar veterinerde kaldı ve antibiyotikleri yapıldı.

eozgeu

bağlıcadaki Bağlıca Veteriner Sağlık Merkezini önerebilirim. Klinik değil burası hastane. Çok ilgililer benim ufaklığı kısırlaştırmamıza daha var ama önce Allah sonra buradaki veterinerler sayesinde oğlum yaşıyor. fiyatları da bir çok klinikten uygun ama çok ucuz değil. fakat sağlık açısından aklınızda soru işareti kalmaz.