Mantar

Ruyasal1

Merhabalar az önce yavru kedimi sahiplendirdim sahiplenen kisi sol kolunda ufak kızarık bir yara görmüş vete götürmüş mantar demiş vet baticon ile temizlemiş krem vermis 2 hafta icinde gecmezse spray vereyim demiş sahiplenen gecmezse bakmak istemediğini söyledi geçer mi cok üzüldüm bakacak yerim de yok 2 hafta da gecer mi daha cok küçük zaten 1 aylik

4 CEVAP

mervegck06

duruma göre değişir 6 ay uğraştık mantar için

Ruyasal1

Cok ufak bir kızarıklık vardi üstü tuylenmeye başlamıştı 1 aylık insallah gecer yoksa yuvasiz kalacak

bademthecatt

İmuneks takviyesi de yapın mantar bağışıklık düşmesiyle de oluyor iki mantarlı kedi iyileştirdim biri çok yayıldığı için 1 Aydan fazla zamanımı aldı diğeri en fazla iki hafta kulakta dökülmesi vardı geçeceğini düşünüyorum umarım geçer imuneksle desteklerseniz süreç hızlanır

Ruyasal1

Teşekkür ederim deniycem en kısa zamanda sahiplendiği kadin geri getirdi cok üzüldüm