Yaş Mama Kaptayken Dışarıda Kaç Saat Kalır

Shinee35

Cam kaba yaş mama koymuştum az 5-6 saat falam geçmiştir kenarları kurumuş ama normal görünüyordu kedimde yedi,içim rahat etmedi birşey olur mu

1 CEVAP

PandAiluroSena

Mamayi kediniz yiyip bitirebilecegi kadar koyun sadece, bu sekilde beklemesi iyi degil kuru mama, su ve yas mama acikta bekledigi zaman kolayca bakteri uretebiliyor bu yuzden ben 1 corba kasigi kadar mama koyup yedikten sonra tekrar koyuyorum doymamissa sularini da aklima geldikce tazeliyorum gunde 3-4 defa