Kısır Kedi

Ekineroglu

Bir tane kısır 6 aylık kedim bir tane yavru 2 aylık kedim var. Felica kısır ve felicia yavru mama kullanıyorum. 4 Öğüne böldüm sabah öğlen akşam bir de uyumadan acaba bir öğünde kaç gram yemeleri gerek ya da bir gün-de kaç gram ikisi de çok hareketli. Kısır olan 2.600 kilo yavru olan 1.400

3 CEVAP

Bellasmom

Yavru olanın kabı her zaman dolu olmalı. Kısır olanın da kilosu normal ve çok hareketliyse onun da kabını hep dolu tutabilirsiniz ama illa öğün vermek istiyorum derseniz günde 30-40gr arası verebilirsiniz.

Bellasmom

Bir de mama paketlerinin arkasında da yazıyor oraya da bakabilirsiniz.

ZehraBulutt

İkisi de zayıf hep önlerinde dursun mama. Ama birbirlerinin mamalarından yiyeceklerdir ikisine de uygun bir mama kullanmanızı tavsiye ederim.