Çok Acil Mama Hakkında

KediVelisi_

Merhaba dün proplan mama dan nd mamaya geçiş yaptım yaklaşık 4 aylık kedim kademeli geçmem gerektiğini biliyorum ancak proplan çok az kalmıştı bu yüzden nd fazla proplan az olarak verdim hemen yedi çokta iştahla yedi sonra yatmadan biraz daha yedi yine aynı şekilde gece gayet iyiydi yalnız sabah uyandım sürekli taşıma çantasının içinde yatıyo napsam çıkmıyo çıkarsam da geri giriyor ilk uyandığımız da biraz oynadı ama sonrası hep böyle bu saate kdar endişelendim açıkçası yaşayan var mı böyle Bi durum mama geçişi yüzünden mi oldu acaba? Normalde deli gibi koşturan Bi kedi çünkü

6 CEVAP

Kevserhaksever

Normalde mama değişikliği ishal yapar kedilerde ishali varsa eğer halsiz ve rahatsız hissettiği için orda saklanmak istiyor olabilir. Kakası normal mi?

KediVelisi_

Beni de korkutan o oldu ishal değil kakası her zamanki gibi rengi ve kıvamında Bi değişiklik yok

Kevserhaksever

Acaba karnı mi ağrıyor biraz karnına dokunmaya çalışın tepkisi ne olcak acaba

Kevserhaksever

Mamadan kaynaklı hiç duymadım böyle bir durum, dış düşürüyor olabilir belkide bizimki de 4 aylık civarı başladı o sıralar stresli oluyordu

Kevserhaksever

Diş etlerine bir bakın kızarıklık eksik bir diş varmı diye belki ondan olabilir

KediVelisi_

Bakacağım teşekkür ederim şimdi fark ettim yürürken biraz sendeliyor böyle devam ederse yarın veterinere gtmek en doğrusu sanırım