Kısır Kedi Mama Tavsiyesi

gurko

Herkese selamlar. Kedim 13 aylık, kısır. Kendisi 7 kilo ancak boyu uzun oldugu için göbeği ya da fazla bi kilosu gozukmuyor. Ki veteriner de kilo/boy orantısının cok ıyı oldugunu soyledi. Neyse sorumuza gelelim, kedimi Bravery somonlu kısır kedi maması ile beslıyorum. 2 kiloluk paket bize 2 hafta gidiyor. Biraz da farklı mamalar denemek istiyorum. Önerebileceğiniz fiyatı nispeten daha uygun TAHILSIZ mama var mı acaba?

9 CEVAP

Siyammm

Kedinin biraz obur sanırım
Bütçenizi bilmiyorum nd hem düşük tahıllı hem kısır kedi maması var https://m.***.com/nd-dusuk-tahilli-tavuk-nar-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-5-kg-P323336650

Siyammm

Bide Felicia nın var fiyatı daha uygun 14 kilo ; https://www.********.com/urun/felicia-tavuklu-kisirlastirilmis-yetiskin-kedi-mamasi-12-kg?gclid=EAIaIQobChMI7uSHlLOw5gIVibPtCh0_2QLVEAQYASABEgL_aPD_BwE

gurko

Bütçeden yana pek sıkıntım yok. Herkes orijen onerıyor ama orijenin kısır kedi maması yok. Bir de komşum ns tavuk narlı kitten almış. Deneme amaçlı cok az bravery ile karıştırdım. Normaldir, ayırarak yemiş kendi mamasını ama mama o kadar kotu kokuyor ki, anlatamam. O yuzden nd nar ve tavuktan biraz uzak durmak ıstedım. Acaba bıldırcın ve bal kabaklı da aynı sekılde yoğun mu kokuyordur? Bir de bu kadar oburken tahıllı ya da az tahıllı mama vermem sakıncalı değiil mi?

Siyammm

Sürekli manayı önünde tutmayın gittikçe koymayın yaşına göre verin bir yaşından büyükse 2 ögün yiyebilir sanırım

Siyammm

Nd nın koktuğunu duydum bu da aynı firmanın maması fiyatı daha uygun içeriği iyi kısı kediler için
https://www.************.com/kedi/kedi-mamasi/nd-dusuk-tahilli-tavuklu-narli-10-kg_spp_65411?id=487985597&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=402882810843&utm_term=87307252553&ga_prodid=487985597&ga_merchantid=115847986&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIzc6j_7Ww5gIVh9DeCh10WwiOEAkYBSABEgK43vD_BwE

Siyammm

Aynı firmanın ama matisse farklı mama bu arada nd değil

gurko

Tesekkur ederim bakacagım belki tahılsız nd'ye geçiş yapabılırım...

gurko

Acana Pacifica aldım.

Siyammm

Güzel seçim