Kedimin Kuru Mama Yemesi İcin Ne Yapmaliyim

Zehra78676

Kedim son 3 gundur mutfagi öğrendi ve surekli bizim yediklerimizden yemek istiyor. Vermedigimizde surekli miyavliyor huysuzlaniyor. Kuru mamasini cok az yiyor. Yavru kedi. Veteriner kuru mamaya gecebilirsiniz demisti. Acaba mamasini mi begenmedi. Ne yapmaliyim

3 CEVAP

Siyammm

Kapıyı kapatın ağlar inler bir süre sonra pes ediyorlar siz pes ederseniz bide kuru manayı zor yer

Siyammm

Ben mutfağın kapısını kapatıyorum mecbur mama yiyor ilk başta vermeseydiniz keşke yemeklerden

Zehra78676

Hic vermedik aslında kokuya geliyor sadece. Bir keresinde cok miyavlayinca kucuk bir et parcasi verdik o kadar :(