2 Aylık Sibirya Kurdu Kulaklarını Diker Mi?

Arkadaşlar Merhaba.
2 Aylık bir Husky sahiplendim.Kulakları yatık.Bu dış müdahale ile mi kalkar, kendi kaldırır mı? Bir sağlık probleminin sonucu olabilir mi?
Sadece yatarken kulaklarını dikiyor.
Görseldeki babası.Annesinin fotoğrafı yok ama oda buna benziyor.
İlk husky sahiplenimişim.Yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

Siyammm

Galiba safkan değil ama boş verin ne olursa olsun size karşılıksız refakat edecek ama yavruyken ipleri sıkı tutun
Kapıdan ince siz çıkıp girin dışarda sizin önünüzde yürümesine çekmesine izin vermeyin sertçe çekip hayır deyin . önce siz yemek yiyin sonra ona verin. Dışardan müdahale ile olur mu bilmiyorum ama bence eziyet gibi bişey hayvana .

Safkan olup olmadığını bilmiyorum.Önemli de değil fakat kendimi dikiyor yoksa dış müdahele ile mi oluyor öğrenmek istedim. Peki buna tuvalet eğitimini nasıl vereceğim.Yattığı yere asla yapmıyor.Fakat evin kalan heryerine nereye denk geliyorsa yapıyor.

Esra12345

Çiş egitim spreyi kullanabilirsin bi zaman sonra aynı yere yapmaya başlar zaten

Esra12345

Benimde kırma bir husky melezim vardı o nunda küçükken kulakları böyleydi ama sonradan dikildi

LadyAndCat

İnternetten ilgili videoları izleyin köpeği olanlara danışın. Hayırlı olsun bebeğiniz.

Anonymus552223

Çok aşırı tatli masallah