Schesir Yaş Mama

Esra12345

Schesir yavru kedi yaş mamayı kullanan var mı ? Kalitesi nasıl ?

5 CEVAP

KediVelisi_

Kullanmadım henüz bugün kargo dan geldi ama araştırarak aldım önerilen Bi marka içerik açısından çoğu forum da ve sitede olumlu yorumlar almış

Sselin1

Mis gibi tavuk kokuyor :) uzun süre kullandim gercekten kaliteli bir mama.

bademthecatt

Bendd uzun süredir kullanıyorum kaliteli ve içeriği güzel bir mama

BanuYuzgec

Kedimin 2 yıldır yediği tek yaş mama schesir diğerlerini beğendiremedim.

merveaydar

içeriği çok güzel ama iki kez denedim ikisinde de direkt ishal oldu