Kedi Kumu Marka Öneri

KediVelisi_

Vancat marka kokusuz kedi kumu kullanıyorum aslında genel olarak memnunum ama fikir almak istiyorum fiyat performans açısından kullanıp çok memnun olduğunuz ürünler nelerdir. Ever Clean kadar pahalı kumlardan bahsetmiyorum daha uygun fiyatlı lütfen

6 CEVAP

Kevserhaksever

Mırmır kullanıyorum çok memnunum. Kumu yeterli seviyede koyunca performans çok daha iyi oluyor. Başta kaba koyunca toz oluyor ama havalandirinca biraz geçiyor zaten. Koku hiç yapmıyor aktif karbon olanını kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Ben 2 kutuya yakın koyuyorum 1 ay rahat gidiyor

Sselin1

Bende mirmir karbonlu kumu kullaniyorum *********** da surekli indirme giriyordu 5 lt 17 liraya aliyordum ama su siralar indirmli hali stoklarda yok. Bende reflex kirmizi kullaniyorum 6 lt oldugu icin mirmira göre daha hesapli ikisi de performans olarak ayni diyebilirim.. Garden mix karbolnlu kumda güzel ama 2 kedim oldugu icin ucuz olani almaya calisyorum :)

iameceevans

Pro line 5 lt yi 10 tl ye alıyorum ve çok memnunum

Sedanurdrl

bende vancat kullanıyorum orta seviye bir kum genel olarak iyi ama şimdi kargoda lindocat siparişi verdim onu deneyeceğim burada biraz araştırdım kullananlar memnunmuş bakalım nasıl çıkacak . 2 kediye kum yetiştiremiyorum

bademthecatt

Vancat bende denedim güzel lindocatten hiç memnun kalmadım günde kumu 3 kez temizliyorum ona rağmen o güzel kokular gidip iğrenç bir koku kalıyor kumda topaklanması iyi koku konusunda başarısız bende micho kokusuz ince taneli kum siparişi verdim kullanıp memnun kalan var mı?

KediVelisi_

Herkese teşekkür ederim yardımları için genel olarak Vancat ten memnun olmayan yok sanırım kullananların içinde böyle devam edeyim iyisi mi bir Süre daha