Kedimin Tuvaleti

Zehra78676

Kedim 6 haftalik. Normalde tuvaletini öğrenmişti fakat dun ilk defa koltugun arkasina idrarini yapmis. Kucuk oldugu icin tuvaletin yerini mi unutuyor yoksa bu bir rahatsizlik belirtisi midir. Ne yapmaliyim

3 CEVAP

BettyS

İdrarını yaptığı yeri sirkeli suyla temizleyin. Gün içerisinde ara ara tuvaletine götürüp patileriyle kumu eşelettirin faydası olacaktır. Yinelerse kumuna yapana kadar kumunun olduğu odadan bir gün boyunca ayırmayın. Benim de başıma aynısı gelmişti bebeklik döneminde bu şekilde öğrendi :)

Zehra78676

Ogrendi sanmistim ama demekki tuvaletini kaybediyor dediginiz gibi tesekkur ederim :)

BettyS

Rica ederim :)