Yaş Mama

Fatiko

Kedime en kaliteli yaş mamaları alıyorum yemiyor nd nin bir kaç ürününü denedim. Ama felix görünce hepsini yiyor felix sağlıklı mıdır? Kaç günde bir yemeli. Ya da önereceğiniz yaş mamalar nelerdir?

4 CEVAP

bademthecatt

Felix sağlıklı değil içinde et yok ve şeker içeriyor ndyi her kedi yemeyebiliyor ama schesir yiyeceğini düşünüyorum bir deneyin isterseniz schesir gayet sağlıklı ve güzel bir marka schesir,gimcat,nutri olabilir

Sselin1

Benim kedilerim de n&d yemedi. felixi odul mamasi niyetine 2-3 haftada bir veriyorum. Rutin beslenmesi icin uygun bir mama degil. Ben de schesiri tavsiye ederim ya da gimcat ikisinden birini sevecegini umuyorum ama denemeden önce bir süre yaş mama vermeyin felix aromali bir mama oldugu icin alişkanlik yapmıştır.

Fatiko

İlk defa verdim tmm deneyeceğim teşekkürler

pati16

Felix normal kediniz için evde yapılan doğal mamalardan daha sağlıksız ama 2 haftada 1 verebilirsiniz. Başka yaş mama yemiyorsa dediğim gibi yemek.com diye bir site var internete yazın kediler için evde doğal mama yapımı diye balıktan etten danadan tuzsuz yağsız baharatsız bir yemek yapabilirsiniz yaşmama çok sağlıklı değil