Istahsizlik

adige45

Eylülden itibaren aldığım proplan mamasını kedim sorunsuz yiyordu belli bir zaman sonra yememeye başladı fakat tekrar proplan aldiğimda ise 1 2 gün yiyor tekrar yemiyor sonra bende veterinere götürdüm.Veteriner ateşini ölçtü vs. baktı görünürde sağlıklı bir kedi dedi mama değişikliği yapabilirsiniz dedi sonra bende royal canine geçtim royali de 2 gün yedi tekrar yememeye başladı sizce sorun nedir?

6 CEVAP

BettyS

Sindirimde sorun yaşıyor olabilir haftada bir kez yaş mama vermeyi deneyin. Mama uzun süre oksijenle temas edince acılaşır azar azar yiyeceği zaman koymanızda fayda var. Yeni mamaya geçtiğinizde nasıl yaptınız bilmiyorum ama eski mamasıyla yarı yarıya karıştırıp vermeyi deneyin. Direk yeni mamaya geçtiğinde de iştahsızlık görülebiliyor.

Siyammm

Proplan ve royal canin fiyatına göre kötü mamalar boşuna para harcamayın nd ,açan , orijin, matisse iyi mamalar

Siyammm

Proplan ve royal canin fiyatına göre kötü mamalar boşuna para harcamayın nd ,acana orijin, matisse iyi mamalar

Siyammm

Proplan ve royal canin fiyatına göre kötü mamalar boşuna para harcamayın nd ,acana orijin, matisse iyi mamalar

Siyammm

Proplan ve royal canin fiyatına göre kötü mamalar boşuna para harcamayın nd ,acana orijin, matisse iyi mamalar

Siyammm

Proplan ve royal canin fiyatına göre kötü mamalar boşuna para harcamayın nd ,acana orijin, matisse iyi mamalar