Ecosin Mantar

Eminekaya1

Kedimin annesi mantardı. Veterinere götürdük o ecosin tablet ile iyileşti. Fakat yeni doğurduğu yavruya da mantar bulastırmış derisinde pul pul dökülmeler var bana da geçti fakat ben oceral sprey kullandım benimkiler geçti . Kedim şuan 5 aylık onu veterinere götürmedim henüz daha çok yeni mantar teşhisi koyulmadan ecosin tablet kullansam bi sey olur mu

1 CEVAP

lwb

Kullanabilirsiniz, hatta ilerlemeden kullanırsanız çok iyi olur