Kedim Günde 3 -4 Kez Kusuyor

Kedim 5 gündür kusuyor ,birden bire hiç bişeti yokken kusmaya başladı önce yemden sandım yemi değiştirdim ama yemden değil yemi yeryemez kusmaya başladı , Vet götürdük yabacı cisim olabilir dediler röntgen çektiler birşey çıkmadı , parazitten olur dediler ama aşıları vardı , antibiyotik ve vitaminler yaptılar kusma önleyici iğne yapıp gönderdiler ama kusma geçmedi , viral bir mikrop dediler bugün serum verdiler Onur’da tam veremediler damardan vereyim derken deri altına gitmiş haberleri yok :( neyse eve getirdik ama hiç birşey yiyip içmiyor 5 gündür çok üzülüyorum kedisi böyle olup iyileşen var mı?

4 CEVAP

Nightcat

Haberleri yok mu? Bu nasıl bir iş Allah aşkına, oyuncak değil bu hayvanlar, can onlar can. Nasıl haberleri olmaz? Ben olsam orayı ayağa kaldırırdım. Kedinizin durumuna gelecek olursak, bence başka bir veterinere daha danışın başınızdan geçenleri anlatın önceki veterinerinizde olan şeyleri de anlatın, belki onlar başka bir yol daha bulurlar. Yaş mama verin belki yer

Nightcat

Yani kuru mama yiyorsa sürekli, yaş mamayı daha çok seviyorlar diye biliyorum ama kusma durumunda bilmiyorum ters etki de yapabilir dediğim gibi başka bir vete danışın

Kedim antibiyotik tedavisinden sonra normale döndü ama normale dönmesi 10 gün sürdü yapılmadık test kalmadı tabi bizde tavuk gibi yolunduk ama iyileşti,bunun olma sebebi 10 gün önce ciğer vermiştim belki ondan belkide balkonda betona yatıp etrafı seyretmeyi seviyor o o da bizim gibi üşüttü ama sonuçta iyi

Ozge00

Neyi varmis peki kedinin anlamadim? Enfeksiyon mu?