Köpek İçin Uygunmu Bu Şartlar

TheSequeeL

Arkadaşlar hafta içi 5 gun çalısıyorum 8 den 6 ya kadar yani köpek yaklaşık 11 saat evde duracak annem evde olduğu için yalnız kalmıyacak her akşam 2 saat en az dışarda enerjisini attıracağım bu şartlarda köpek beslenirmi ?

6 CEVAP

Nightcat

Eğer dediğiniz düzende sürekli giderse bence bir sorun olmaz, tabii cinsine de bağlı

betulaltundal

Sabah gitmeden önce erkenden uyanıp 20 dakika da olsa gezdirip tuvaletini yaptırmanız da gerekebilir ek olarak. Olmayacak bir şey değil tabi ki neden olmasın, bazen zorlansanız da sorumluluğu aldığınızda her şey halledilebilir.

Yeterli olur ama hayvan sonuçta oglen fln da tuvaleti gelebilir arada evde kim varsa onunda cıkarmasi gerekir

TheSequeeL

Nightcat cinsi American Staffordshire terrier

TheSequeeL

betulaltundal sabah dediğiniz gibi 20 dakika çıkarsam akşam gelince en az 2 saat dışarda enerjisini atsa olur mu

BalliBadem

Biraz zor gibi benimde aynı saatlerde okulum var ve annem de ilgileniyor fakat eksikliğimi yaşadığını belli ediyor ki bu kedi yani yanlızlığı sever köpek ise sevmez bence çok uygun değil bu şartlar köpek çok ilgi ister