Yüksekten Düşme

Kedi_annesi

Merhaba kedim banyo dolabının üzerinden düşmüş. 1.5 2 metre var şuan da sırtında fındık büyüklüğünde şişlik oluşmuş iç kanama riski var mıdır? Çok endişeliyim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

7 CEVAP

Nightcat

Ne olursa olsun veterinere götürmenizde fayda var

Nightcat

Siz düşme anını gördünüz mü? Ayakları üzerine de düşmüş olabilir, nasıl düştü ki?

Kontesiim

Mutlaka veterinerinize danişin ne olur nolmaz çok geçmiş olsun

Lynda

veterinere goturene kadar gozlemleyin dışkısını kan var mi yok mu diye ic kanama olup olmadigi anlaşılır. Uzerinden 24 saat gecti ise ic kanama olma ihtimali dusuktur.

Kedi_annesi

Mehaba arkadailar cevaplarınızı şimdi gördüm uygulamada yeniyim bildirim gelcek sanıyordum sağolun

Kedi_annesi

6 ay geçti üstünden şükür bir şeyi çıkmadı sağolun

Ali854

Veterenire götürün bence o size ne olduğunu soyker