Kedimin Göz Sorunu

Hilallerce

Kedimin sağ gözünde hafif bir buğulu görüntü oluştu ve o göz bebeği biraz daha küçük duruyor diğerine göre bu tarz bişey yaşayan veya önerisi olan var mı

3 CEVAP

bademthecatt

Buğulu derken gözünde beyaz birşey var mı benimde sokaktan bulduğum bir kedide böyleydi meğerse korneası hasar almış diğer kediler çizmiş bu yüzden hasar almış ve gözü kapanmak üzereydik kötüydü vet.hekimimizin kendi karışımı olan damlayla geçirdik şuan çok sağlıklı gözü bana dediklerine göre daha çok kötüleşmeden erken götürmüşüm bende sizde vakit kaybetmeden bir baktırın göz çok önemli buğu dediğiniz şey göz hasar aldığından kendini korumak için çıkarıyor o buğuluğu mutlaka baktırmanızı tavsiye ederim umarım ciddi birşey yoktur.

Hilallerce

Teşekkür ederim ama kedim başka kedilerde iletişime geçmedi yani birinin ona zarar vermesiyle olmadı gibi

bademthecatt

Hım bilmiyorum yinede götürmekte fayda var göz çok önemli enfeksiyondan olsa bile ilerlediğinde gözünü kaybedebilir geç kalmadan hekime götürün