Çok Şaşkınım.

bihtercik

Kedim iki yaşında ve şuana kadar hiçbir şekilde kendi kabından başka bir yere tuvaletini yapmadı.
Biraz önce uyuyordu,kuyruğunu severken elim ıslandı hafif ishal kokulu su geldi o da şaşırdı.
Nedeni ne olabilir sizce? çok korktum şahsen devam edecek mi sizce?

20 CEVAP

bihtercik

ve parazit olamaz çünkü aşılarını çok düzenli şekilde yaptırıyorum ve titiz bir ortamda yaşıyor.
n&d mama yiyor sadece.

bihtercik

sizce farkında olmadan yapmış olabilir mi? çok derin uyuyordu.
ama hiç yapmamıştı daha önce

bihtercik

yani saatlerdir düsünüyorum da baska bir ihtimal gelmiyor aklıma.
sizce gaz çıkaracaktı da yanlışlıkla öyle olmus olma olasılıgı var mı?

bihtercik

güncel

bihtercik

hekimimiz makat bölgesinde yara tarzı kızarıklar olurse,ishali ve çişinde küçük küçük topaklanmalar olursa olabileceğini söyledi ama bunların hiçbirisi bizde yok