Kedi Yaş Mama Tarifi

Ecerana

arkadaşlar son 2 aydır bn artık kedilerime hazır yaş mama yerine ev de yaş mama yapmaya karar verdim ve yapıyorum da artık şuana kadar iki tarif denedim kedilerim çok sevdiler. hazır yaş mamalar genelde katkı maddeli sağlıksız oluyor e katkı maddesiz kaliteli olanlarında fiyatları malum. bn ev de yapmamın hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. arada sırada bir vereceğime hem kedim emzirme döneminde iken hem de bundan sonrasında artık hergün yaş mama vereyim dedim kuru mamanın yanında ek olarak hergün 3-4 yemek kaşığı kadar yeterli oluyor benim kedilerime bn bi de püre halinde veriyorum daha çok seviyorlar taneli den. şimdi size sorum siz de ev de yaş mama yapıyor musunuz yapıyorsanız tariflerini yazarsanız hepimiz faydalanabiliriz

17 CEVAP

Ecerana

kabak ekliyorum zaten evet. suzionline dan bakarak yapıyorum evet çiğ yumurta koymayamda cesaret edemedim ama pişmiş yumurtayı kabuğunu de iyice çekip içine atıyorum

pinarcaya

Ne cigerinden mama yapiyorsunuz? Ben de denemek istiyorum.