Kedimin Dişini Fırçalamalı Mıyım?

pati16

Anket

Fırçala
(18 oy)
Fırçalama
(5 oy)
Toplam (23 oy)

Kedim 6 aylık sizce dişlerini fırçalamalımıyım? Fırçalarsam ne sıklıkla fırçalamalıyım ve nasıl bir diş fırçası önerirsiniz? Ve lütfen nasıl fırçalanacağınıda anlatırmısınız suyla mı özel bir macunu mu var?

5 CEVAP

Siyammm

Çocuklar için olan yumuşak başlı fırçadan kullanabilirsiniz haftada1 bir arkadaş Hindistan cevizi yağıyla fırçladığını yazmıştı kedilerin 7-8 yaştan sonra dişleri dökülüyor bu süreyi uzatırsınız

BalliBadem

Ben başta saçma buluyodum ama araştırınca aklıma yattı bim de çocuklar için diş fırçası var 1tl veçok güzel a101 dede var ama bimdeki daha yumuşak fırçamız o macun olarakta hindistan cevizi yağı kullanıyorum 1-2 haftada bir ağız kokusuna göre karar verip fırçalıyorum önce suyla sonra h. c yağıyla fırçalıyorum

BalliBadem

Fırçadaki yağıda çocuk macunuyla arındırıyorum

lwb

@ballibadem
Kullandığınız hindistan cevizi yağının markası nedir acaba ve nerden temin ettiniz?

pati16

@ballibadem merhaba trixie macun aldık kediler için yutarsa bir sorun olurmu?