Kedi Goz Burun Akıntı Nedeni Cozum Yolu

aslbdz

Kedi bir dukana pusetle birakilio gitmişti agliyordu eve aldik 2. Gun bugun hangi asilari var bilmiyoruz veterinere ic parazit yaptirdim sadece goz akintisi vardı damlayla toparladim gozunu ama suan burnu akiyor ne yapa bilirim yardim edin evde baska kedi var bulasirmi birbirlerinden farkli odadalar

3 CEVAP

lwb

Evet bulaşabilir, fotoğraftaki gibi burun akıntısı önemlidir,özellikle göz akıntısıyla beraberse,tekrar veterinere götürün muhakkak.

bademthecatt

Birbirinden farklı odalardalarsa sorun olmaz bulaşmaz iyileşmeden biraraya getirmeyin nezle grip olmuş olabilir hekime götürmeniz iyi olacaktır

tuduer

Herpes virüsü ise antibotik,aminosol,imuneks iyi gelir,