Bu İki Kedinin Cinsi Nedir?

Ejiss

Merhaba bu iki kedinin cinsi nedir sizce

4 CEVAP

Siyammm

İkisi de tekir

TATA4242

1.ci kedi sarman denilen bir tekir kedi,ikincide tekir,sonuç olarak hepsi tekir.2.kediye Norvec orman kedisi diyende cıkabilir lakin,norveç orman kedisi,çok büyük bir kedi cinsi olmakla beraber,Türkiye gibi bir yerde görmeniz bile mümkün olmayabilir.Tıpkı bengal kedisi gibi çok nadir bulunabilen ve vahşi kedi kategorisine girebilecek özellikde bir kedidir.Doğadiki besin ihtiyaçlarının büyüklüğü vahşiliğini ve av tecrübesini gözler önüne serer.Genellikle tavşan veya büyük kemirgenler ile beslenirler.

merveaydar

biri sarman diğeri de tekir desenli soke. üstteki arkadaşın dediği gibi norveç orman kedisi, maine coon, chinchilla diyen insanlar çıkacaktır, onlara her uzun tüylü kedinin bu cinsler olmadığını, sokak kedilerinin de uzun tüylü olabildiklerini söyleyin :)

Siyammm

Arkadaş bu sitede uzun tüylü kediye norwegianforest
Gri kediye russian blue(türliyede safkanını görmedim nadir cinstir) deniyor
İkisi de normal tekir