Kedi Kısırlaştırma Ücretiii

S_K_Z

Kısırlaştırma ücreti ne kadar oluyor genellikle?

13 CEVAP

Köpeklerde 400 lira civari kedide hemen hemen aynıdır

Siyammm

Dişi kedide daha pahalı oluyor belediye beyinde kısırlaştırırsanız daha ucuz olur

Siyammm

Misal dışı kısırlaştırma fatih belediyesinde 180 TL ydi galiba ozellerde daha pahalı

bademthecatt

Bursada dişi kedi 600 e kısırlaştırdım 2020 ye gireceğiz zamlanacaktır yine

Siyammm

bi yılda indirim gelsin hayvan sahipleri olarak toplanıp kutlarız

Ecerana

Ay çok uçuk fiyatlarmış dedikleriniz geçti veteriner hekime görevde değişiyor bizim veterinerimizdrn baya memnunuz para konusunda çok anlayışlı ederi neyse onu siyer fazlasını istemez hiç hatta kendisini hayvansever Bi derneğin gönüllü veteriner hekimi valla çok şanslıyım o yüzden. bn baharda 200 TL ye kısırlaştırdım 250 dedi ama iki kedim olunca 200 oldu direk. bu sene 300 olmuş öyle dedi ama büyük ihtimal 250 ye yapar bize

bademthecatt

Büyük şehirlerde malesef küçük şehirlere göre fiyatlar uçuk 1000 e bile operasyon yapan var :(

surpriz

fatih belediyesinde erkek kedi için fiyat artık 200 küsür lira. 210 sanırım. yeni yılda da %10 zam gelecekmiş yanlış hatırlamıyorsam. %20 de olabilir :/
ama özellerde istanbul için fiyat 400den başlayıp 750ye kadar gidiyor.

S_K_Z

Herkese çok teşekkürlerr

aslituuran

Ben tanıdık bir veterinerde 250ye kısırlaştırdım ama diğerlerinde 500dü. Her yerde değişiyor genelde.

Mrtkaytan

Dişi kedi tanıdık veterinerde 550 her şey dahil serumlar-yoğun bakım + vitaminleri ( evde hiçbir şekilde ilaç kullanmadan) erkek kedi =500 tl .. yılbaşından sonra aşı fiyatları dahil her seye zam geliyormuş

onurtemiz

Çoğu yer de fiyat değişir. Tanıdığım Antalya da 600 e yaptırmıştı erkek kediyi
Ben benim oğluşu 300 e yaptırdım sanırım Temmuz da hatırlayamadım ama
Güvenilir yer olduğundan emin olun sadece doktorlar işlerinde nasıl gözlemleyin yüksek paralar ödemeyin derim

S_K_Z

Herkese çok teşekkürlerr