Çiş Eğitimi

beyzavc1

Koridorda kalıp diğer kapıları kapattığımda olması gerektiği yere tuvaletini yapıyor. Ama salona oturmaya gittiğimde salon ortasına yapıyor tekrar. Nasıl gitmeye alıştırabilirm?

7 CEVAP

ardatuncayy

kokusu kaldıysa ondan yapıyordur. iyice temizle ve tuvalet eğitimi tam oturana kadar halıları kaldır. kafası karışmasın. ama en iyisi dışarıya alıştırman olacaktır.

Siyammm

Salonun hep aynı yerine yapıyorsa yaptığı yeri deterjanla fln dilerseniz tekrar yapar sirkeli suyla silinmeli

beyzavc1

Siliyorum ama etkisi olmuyor her seferinde Farklı yere yapıyor

Siyammm

Kolonya kullanmayı deneyin işlemeye hazırlandığünda şşşt deyip (yüksek sesle kumuna götürün

Fatiko

Kedi uzaklaştırıcı sprey sıkın yüzeye

ZehraBulutt

Köpek çiş eğitiminden bahsediyor sanırım soru sahibi.

Siyammm

Olsun ;) kum yerine pede gazeteye götürür