Bir Yasında Bir Pitbull Sahipleneceğim Alışması Eğitimi Vs Konusunda Yardım Öneri Bekliyorum

dilsen

ilk gece alışması için bana güvenmesi için önerileriniz var mi

2 CEVAP

Siyammm

Pitbull almayın bence 6000 TL ceza gelmişti galiba en son herkes elden çıkarmayı çalışıyor yinede alıcaksqnız göz temasından kaçırmayın ilk o gözlerini kaçırdı göğüs ilerde omuz dik durun yemeği önce siz yiyin sonra ona verin
Kapıdan ilk siz çıkın sahiplenlenmeden önce köpeği ziyarete gidin yanlış ellerde çok tehlikeli ziyarete gittiğinizde saldırgan davranış sergilerse almayın Allah korusun sosyalleşmediyse tehlikeli köpek

gazinet

ilk köpeğinizse ise riskli olabilir. diye düşünüyorum ben