Kedim Zımpara Kağıdı Yedi

Vailathecat

Projem üstünde çalıştıktan sonra küçük bir parça zımpara masanın üstünde kalmış, kedim tırmanıp yedi, daha önce kağıt yerse bir şey olmaz demişlerdi ama zımpara kağıdından dolayı sorun çıkarmı?

6 CEVAP

ZehraBulutt

Küçük bir parça ise sorun olmayacağını düşünüyorum tuvaletiyle çıkarır. Ama zımpara kağıdı kimyevi maddeler kullanarak üretiliyor bildiğim kadarı ile çok yemişse zehirleyebilir belki.

Siyammm

Bence dışkıyla atılır ama evet kimyasallar zarar verebilir büyük yediyse veterinere gitmeli

Vailathecat

1 cm kadar bir parça yedi sorun çıkmaz değilmi?

Siyammm

Küçülmüş pek bişey olacağını sanmıyorum siz bilirsiniz ama ben olsam vete götürmezdim

lwb

Bi şey olmaz merak etmeyin

Vailathecat

Teşekkürler