Kedim Kusuyor,Hiçbir Şey Yemiyor Ve Çok Tüy Döküyor

_Bulut_

3 gündür kedim köpüklü bir şekilde kusuyor. Yemek yemiyor su içmiyor. Sadece uyuyor ve aşırı tüy döküyor. Kliniğe götürdük iğne yaptılar ama fayda vermedi bende enjektörle şu içiriyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. Teşekkürler

6 CEVAP

Siyammm

Daha önce yaşamadım vet teşhis koyamadımı

Ayseenur10

Midesinde sorun olabilir veya tüy kusamadığı içinde olabilir, malt kullanıyor muydunuz?

_Bulut_

Hayır malt kullanmadık daha önce zaten durumu daha da kötüleşti tekrar götürdük bu sefer yaptıkları igneler biraz daha iyi geldi. Teşekkürler...

Ayseenur10

Peki neden oluyormuş bi şey demedi mi veterineri? Veya ne iğnesi yapıyorlar biliyor musunuz? Çok geçmiş olsun

_Bulut_

Enfeksiyon kapmıştı yaptığı iğne ise 'baytril' idi.

Kediniz iyi oldu mu şuan benim kedimde de aynı sorunlar var ve bugün röntgen çekildi midesinde bir şeyler var veteriner tüy olabiliceğini söyledi malt kullanmaya başladık.