Whiskas Yaş Mama

baharkkk

kedimin yaş maması bittiği için ve markette felix kalmadığı için whiskas yaş mama aldım. haftada sadece 1 kere yaş mama veriyorum ve paket içinde 6 tane falan var sanırım bitince tekrar almayacağım. kötü bir mama olduğunu biliyorum fakat verirsem bir sıkıntı çıkar mı? normalde gourmet kullanıyorum.

8 CEVAP

Siyammm

Ben sırf bunun için konu açmıştım fışı duruyosa iade edin normali bırakın zehir bence. Ölen kediler var

bademthecatt

Sokak kedilerine verebilirsiniz

baharkkk

pakette 4 tane varmış 4 hafta yani:)

baharkkk

gerçekten mi? paketi açtık maalesef iade edemicez :(

baharkkk

bir kerelik versek o kadar da sıkıntı çıkmaz sanırım? verdiğim aralıklar da çok uzun bir süre değil mi

Elinizdeki bitinceye kadar kullanın o kadar da panik olmayalım biz bir kere sigara içince ölmüyoruz sonuçta. Felix de kötü yalnız, migrostaki yaş mamalar arasındaki en iyisi mırmır, sonra bonnie, diğerlerine boşa para verirsiniz hayvanın zararına olur.

BalliBadem

O kadar abartı bişe değil hep kullanmadıkça sıkıntı yok

BalliBadem

Ve felix ve gourmet purinanın mamaları ikiside iyi değil whiskas dan bi tık iyiler sadece