Kuru Mama Onerısı

Nilaymercan

merhaba arkadaslar kedim 4 aylik tekir onerebileceginiz kuru mama markalari nelerdir acaba

4 CEVAP

Siyammm

Acana insict orijen çok iyi mamalar
Ortanın iyisi matisse *********da 1,5 kg 52 TL tam bir fiyat-icerik ürünü bu mama tahminen size 20-30 gün yeter
Sakın whiskas econature gibi market mamaları almayın
Orta halliyseniz matisse çok iyi bir tercih; https://www.*********.com.tr/matisse-somonlu-tuna-balikli-kedi-mamasi-15-kg?gclid=EAIaIQobChMIovqA76i15gIVk00YCh20Vg5ZEAkYBiABEgIZ8vD_BwE
Durumunuz kötüyse reflex alın

bademthecatt

N&D veya matisse

Siyammm

Nd çok kokuyor kaliteli olsada mamayı verirken iğrenenler varmış. Tanıdığım kedisi diğer mamayla ayıklanıp yiyormuş ama içeriği iyi ben tercih etmem.matisse aynı firmanın ürünü zaten bence onu tercih edin tabi durumumuz çok iyisyse yukarda yazdıklarımı tercih edin

Sselin1

N&d dusuk tahilli tavsiye ederim. 5 kilosu 180 lira daha uygun fiyatli dusunurseniz matisse ya da profine olabilir bunlarin orta boy paketi yok ama matise 10 kilosu ortalama 220 lira size 5-6 ay yeter.