Kedimdeki Şeyler Mantar Mı

Heymen

Benim kedim 3 aylık olmak üzere, ilk aşısı yapıldı birkac hafta önce ama gecen gün severken elime sert kabuk gibi bişeyler geldi, cıkardım, bebeklerdeki konak gibi sert kepek formunda, az önce tekrar baktım artmış epey yayılmıs, cıkardıpım yerlerde dökülme var şimdi, mantar mı bunlar? Ne yapmak lazım?

1 CEVAP

NidaE

Hızlıca veterinerinize gidip dış parazit yaptirmalisiniz ki siz goturun o gerekli her sryi yapar son 10 gundur surekli bu durumla ugrastim sonunda iyilesti ama kızım da ben de çok yorulduk