Mama Önerisi

Katya06

Henüz 2 buçuk aylık kedim için proplan mama kullanıyorum. Kabızlık sorunu yaşadığı için yaş mamayla karıştırıp veriyorum. İkiside tavuklu. Hiç problem yaşamıyoruz diyebilirim. Tavuklu mamalarda en korktuğum şey tüy dökülmesiydi ama 1 kez bile karşılaşmadım. Yalnızca bu sitede ara sıra proplan ile ilgili olumsuz yorumlar okuyorum. Bunun sebebi nedir? Ben kızım için en sağlıklı mamayı kullanmak istiyorum. Bu mamayıda öneri ile almıştım. Diğer mamalrla ilgili yorumlarıda merak ediyorum

2 CEVAP

Siyammm

Proplan hills royal canin fiyatının hakkını vermiyor orijen,açan ,nd (içeriği iyi ama çok kokuyor ben tercih etmem) matisse iyi mamalar
En uygun fiyatlısı matisse bu fiyata icerik olarak rakibi yok

BalliBadem

Yaş mamayla birlikte yediği için bence yeterli normalde proplanın et oranı az ama yaş mama bunu dengeler nd ile aynı işlemi yapsanız ev kedisi olduğundan ağır gelir bence böyle iyi