Emme Alışkanlığını Bıraktırma

Oğlum Thor, annanemin dudağının yanında bulunan et benini emiyor bir süredir ve bunu alışkanlık haline getirdi. Vetimize sorduk sevmeyeceği tatlı gibi bir şeyi sürün oraya bir süre sonra bırakacaktır dedi. Altta herhangi bir sağlık sorunu olmadığını gelişiminin düzgün olduğunu söyledi. Oraya ne sürebiliriz fikirlerinizi alabilir miyim? Ya da emme alışkanlığını nasıl yok edebiliriz

8 CEVAP

Biber sürünce canı yanmayacak mı bir alışkanlığı bıraktırmak için canının yanmasına razı olmak çok fazla acımasızlık olmaz mı

ZehraBulutt

Kediye sürmeyecekler ki anane kendine sürecek niye temizlemek istesin. Benim kedilerim her tür turunçgil kokusuna 1 metre öteden yüzlerini buruşturuyorlar. Bence bir süre kolonya sürüp emmek istediğinde kızıp engellerse unutur bu davranışı.

Anonymus552223

Ha ben yanlis anlamisim:)

Siyammm

Acı biber fln sürün 1-2 kere emip bırakır

ZehraBulutt

Limon kolonyası sürsün ananeniz kokusunu alınca ağzını bile sürmez.

Siyammm

Kolonya da düşebilirsiniz canı yanmaz bu arada siz düşük yere yapmıyorsunuz ama tabi kolonya sürseniz daha iyi

Anonymus552223

Ne surerseniz surun kedi temizlemek icin yalar bence

Kolonyayı deneyeceğim kolonyanın kokusunu oğlum da sevmiyor işe yarayabilir teşekkürler arkadaşlar