Kısır Kedi Maması Tavsiye

Nightcat

Arkadaşlar pazartesi günü 8 aylık kedim kısırlaşacak, daha yavru olduğu için yavru kedi maması kullanıyorum ama kısırlaştıktan sonra kısır kedi maması mı almalıyım? Yoksa yavru olduğu için kullandığımız mamadan mı devam etmeliyim? Ayrıca kısır kedi maması da önerebilir misiniz?

2 CEVAP

Siyammm

Kısır kedi maması verebilirsiniz
Sanebelle nın ki iyi ama biraz pahalı
Matisseninki bugün indirimde çok uygun geliyor almanızı öneririm günün fırsatı ;https://www.************.com/kedi/kedi-mamasi/matisse-somonlu-yetiskin-kisirlastirilmis-15-kg_spp_734472?id=490002561&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=405697622391&utm_term=87989415113&ga_prodid=490002561&ga_merchantid=131294213&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIxfi665K35gIVybHtCh1AcQcKEAkYASABEgKkAvD_BwE

Elvannnn

Benim kedim de 8 aylıkken kısırlaştırıldı. Veteriner kalan yavru kedi maması paketini bitirip sonrasında kısır kedi mamasına geçebilirsiniz demişti. Şu an N&d kısır kedi maması kullanıyorum. Çok fazla araştırmıştım içeriği en iyi mamalardan bence memnunum