Mama Seçimi .

Senayy08

Genelde bonacibo markalı hamsili vitaminli mama yiyor fakat bir ay önce değiştirdik mamayi, fakat çok fazla tüketmeye başladı obez olma riski var mıdır sizce ? 1 buçuk kiloluk mama iki haftada bitti

4 CEVAP

Siyammm

Bence kedinizin şuan bile şişman biraz , bonacibo yu bırakmanızı öneririm durumunuz varsa matisseye geçseniz çok iyi olur bonacibo da kalıcaksanız vitamin kullanmalısınız

gurko

Kaç kilo? Boyu kaç cm?

Senayy08

Mama tavsiyesi için teşekkür ederim bende farkındayım kilo almaya başladı :(

Senayy08

7 aylık, 5 kilo 35 cm boyu karnesini bulamadim boyunu bu şekilde hatırlıyorum