Arkadaşlar Lütfen Tekrar Yardım, Acil !

ferihaalkan

Daha önce sormuştum kedimin karnının şişliği ile ilgili, hint yağı veya zeytinyağı önermişsiniz denedim kakasını yaptı çok inmedi rahatladı ama sürekli tekrar şişiyor mamasını içirmeye bile korkuyorum ben mi abartıyorum yoksa bu şişlik normal mi? Bu arada kedi sanırım daha 8 günlük göbek bağı yeni düştü annesi ölmüştü yanından aldığımda ne zaman doğdular bilmiyorum süt tozlarından veriyorum acıktıkça

7 CEVAP

mantilik

Veteriner kontrolüne götürdünüz mü? Şişlik var ve 8 günlükse profesyonelden yardım almanız çok daha sağlıklı olur.

Deathless

Mamasinin miktarini biraz daha düşürebilirsiniz. Ancak yine veterinere gostermenizde fayda var. Sürekli Karın şişliği normal bir durum degildir.

Gsima

Bu genelde yavru kedilerin çoğunda oluyor ve sindirime bağlı bir şey olsa gerek hazımsızlık çekiyordur muhtemelen dışkısı nasıl ve zeytinyağı denediniz mi

Gsima

Bu arada çok sevimli ve minik

Gsima

Yazdığınızı yeni okudum bi veterinere götürün derim

MarlaGrey

Bence veterinere götürmenizde fayda var bu arada geçmiş olsun

ferihaalkan

goturmedim ama klinige gidip sordum gazdir onemli fln degil dedi sanki gecistirmis gibi geldi yinede gotureyim o zaman yarin mecburen