Nd’den Matisse’e Geçiş

Merhaba,
Öğrenci olduğumdan ötürü ND’den matisse’e geçmeyi planlıyorum. İçerikleri arası çok fark var mı?

4 CEVAP

Siyammm

Bence yok matisseden iyi bir mama ayrıca ikisinde aynı firmanın

ZehraBulutt

ND taze et, matisse kurutulmuş et içeriyor. ND'nin et oranı dolayısıyla protein oranı daha yüksek. Matisse'in en kötü yanı mısır içermesi, Nd'de mısır yok. Ha matisse kötü bir mama mı bence kesinlikle değil. Hatta fiyatına göre gayet iyi bir mama. Uzun süredir kullanıyorum hiç bir olumsuzluk yaşamadım bu mamayla.

bademthecatt

Bende matisse kullanıyorum memnunum bir sorun yaşamadık hiç

Mısır konusunu bilmiyordum, bakayım ben de bir teşekkür ederim.