Kedim Kaplumbagamin Yemini Yiyor

sirinmiyavv

Kedim kendi mamasini da yiyor ama kaplumbagamin yeminide yiyor bi zarari olur mu yedirmesem diye dusunuyorum ama elimden kapiyor resmen

4 CEVAP

darknight53

Benimkide arada bir yemek istiyor tek sıkıntısı bütçe olarak , malum kaplumbağa yemleri kilo/fiyat olarak pek uygun sayılmazlar :D Kaplumbağa yemlerinin öyle kritik farklılıklara bir içeriği yok tek tük yemesinden sorun çıkmaz ama vermeyin mümkünse . Hatta evde yem kalmadığı zaman kaplumbağaya kedinin mamasından veriyorum zaten 2,3 tane mama tanesi kaplumbağanın tüm öğününe eş oluyor . Ama 2 canlınında ihtiyaçları farklı abartmamak en iyisi .

Berrumeke

Kaplumbağa manası mı allahım ya

Berrumeke

Kaplumbağa manası mı allahım ya

behcetaydinelli

Bazı kedi mamaları bile kediler için sağlıksızken, başka bir hayvan için üretilmiş mamayı yemesi ne kadar doğrudur şüpheli.