Proplan Derma Plus

kamtan

Proplan derma plus kısırlaştırılmış kediler için de uygun mudur sizce?

2 CEVAP

kamtan

Uzun zamandır N&d aldik ama en son aldigimdan sonra içinde böcek görünce bir soğudum haliyle. Sonra Hill's in balıklısını aldım begenmedi. Şimdi tavuklusunu deneyecegim. Bu derma plusu da sırf tüy ve bağırsak sağlığı için istemiştim ama içerik olarak araştırınca begenmedim. Sağolun cevabınız için :)

Sselin1

Evet uygun bir mama %16 yag oranina sahip. Ama kediniz cok kiloluysa %10-11 oranlarnda yag orani olan mamalari kullanmaniz etmeniz daha iyi olur. Bu arada tercih sizin ama pro plan icerik olarak fiyatini hak etmeyen bir mama. N&d dusuk tahilli tavsiye ederim. Ya da Matisse, Brit care , fitmin, profine markalarina da bakabilirsiniz