Kedi Kumu

Zehra78676

Yavru Kedim son günlerde halının üstüne yapmaya başladı. Yani tuvaletine biz götürmeden gitmiyor. Bulamıyor mu bilmiyorum ama acaba kumunu beğenmemiş olabilir mi. Değiştirmeli miyiz onerdiginiz var mı kedim neden böyle yapıyor?

8 CEVAP

Siyammm

En iyisi ever clean galiba şiddetle tavsiye ediyorlar ama çok pahalı geldi bana proline alıcam bidahakine yorumlarda güzel yazmışlar reflex in 3-4 çeşim kumu var her birini antibakteriyel gibi çeşitli özellikleri var araştırın yorumlardan fln

Zehra78676

Proline toz yapiyor mu çok biliyomusunuz

Siyammm

Sanırım tek toz sorunu varmış biraz ama 100 de 100 doğal hammaddeden yapılıyor toparlanması iyiymiş fiyatına uygun galiba portakal kokulu daha iyi hapsesiyormuş kokuyu ben 1 portakal 1 lavanta alacağım denemek için

Zehra78676

Ben de lavantayi duymustum denemeye deger

Ecerana

bn pro line aldım geçen sene 3 paket aldım indirim deyken. o aldığım en kötü kumlardan dı hiç beğenmedim kokuyu hapsetmiyor topaklar dağılıyor ve toz var zaten her bentonitte olduğu gibi. ama tabi nedense çok memnun olan da var bu kum da hayret ettim. bn 3 paket kumu 30 lt yani bir buçuk ay da bitirdim attım hepsini çöpe resmen

Siyammm

İlginç beğenmediğini duyduğum ilk kişisiniz. Ben hep olumlu şeyler duydum .önerdiğini başka kum varmı?

rest61

ben kedilerime yavru hallerinden beri hep Vancat marka kumu kullandım . hem ucuz fazlada tozlanmıyor. hiçbir zararınıda görmedim

Arda-

Kullanabileceğiniz en iyi kedi kumu Reflex Aktif Karbonlu Hızlı Topaklanan Kedi Kumu. Topaklanması ve koku önlemesi en iyi olan kedi kumlarından biri. Patiye yapışıyor ve biraz tozu var. Ama emin olun bu kedi kumunu kullandıktan sonra başka kuma geçemeyeceksiniz.