Yaş Mama

Nightcat

Arkadaşlar bugün kedim kısırlaştırılacak, iştahı olmaz normal mama yemez diye düşünüyorum ama hiç yaş mama yemedi 1 gün yaş mama vermeyi planlıyorum eğer kendi mamasını yemezse, ne önerirsiniz yaş mama olarak? Bir de kısırlaştıktan sonra mamasını da değiştirmem lazım hangi mamayı önerirsiniz? Kedim 8 aylık

9 CEVAP

Siyammm

Nd nın iyi migrostakı en iyi yaş mama mırmır birde gimcat inkiler güzelmiş kalite olarak
Kısır kedi maması kullanmanız iyi olur sanebelle ninkini kullanabilirsiniz yinede bir araştırma yapın

Sselin1

Schesir, gimcat, n&d icerigi guzel kaliteli mamalardir. Ama gecici olarak felix mama da verebilirsiniz icerigi iyi degil ama kedilerin sevdigi aromali bir mama özel durumlarda tercih edilebilir

Sselin1

Eger yiyorsa evde derisiz tavuk ve biraz pirinc haslayip verebilirsiniz.ishale de sebep olmaz. Hazir verecekseniz Hic yas mama yemedigi icin ishal olabilir oyuzden az az verip gözlemleyin bir anda hepsini vermeyin. N&d gimcat schesir gibi markalari hic kuru mama yemeyecekse 2 konserve tüketebilir. Kuru mamaya ek yiyecekse günlük yarım veya bir konserve verebilirsiniz.

Nightcat

Çok teşekkürler

BalliBadem

8 aylık ve jiç yaş mama vermediniz büyük eksiklik yaş ve kuru mamayı dengeli yemeleri gerekli

Nightcat

Araştırma yaptım tabii ama benim için öncelik deneyim her zaman, internete o kadar da güvenemiyorum

Nightcat

Teşekkürler

Nightcat

Peki yaş mamayı ne kadar yemesi gerekiyor?

Nightcat

İlk eve getirdiğimizde zoo petshopa gitmiştim özellikle sormuştum hangisinden almalıyım diye, doğalarında kuru mama var gibi bir cümle kurdu tam emin değilim ama kuru mamayı destekler nitelikteydi ben de hep kuru mamayla besledim zaten 5 aylıkken bize geldi