Hayvan İlaçlarını Eczaneden Temin Edebilir Miyiz ?

cuneytsahin

İyi günler değerli hayvan dostları, kedim için gerekli ilaçları eczanelerden temin edebilir miyim ? Eczaneler hayvan ilaçlarını satarlar mı?
Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :)

3 CEVAP

Ortak kullanılan bazı ilaçları alabilirsiniz. Ancak Veteriner Klinikleri aynı zamanda Veteriner Eczahaneleridir.

Bulamadığınız bir ilaç varsa bilgi verirseniz yardımcı olalım.
Ataşehir RanTe Veteriner Kliniği

cuneytsahin

Baytril 50mg var mıdır eczanelerde ?

Tsubasa9

Eczanelerde değilde ecza depolarında oluyor. Bazı ilaçları çok daha ucuza alıyorum. İstanbuldaysan kolay bulursun