Veteriner Arkadaşlar Veya Bilgi Sahibi Olanlar Bakabilir Mi?

KediVelisi_

Bi kaç gün önce ND mamaya geçtiğimizi yazmıştım bugün aşı için gittiğimizde veterinerimiz neden Hill's kullanıyorsunuz dedi? Yani içerikten çok anlamıyorum açıkçası ama ilerde sindirim rahatsızlıkları yaşamaması için Hill's önerdi uzun süredir kedi besleyenler ve forumda ki veteriner arkadaşlar bu konularda daha bilgili sizce doğru olan içeriği daha sağlıklı olan hangisi?

8 CEVAP

Hill's reçetelenebilir bir mamadır. Kendisi ND satmıyor ve Hill's yerine ND öneriyorsa o veteriner arkadaş tebrik edip meslek hayatında başarılar diliyoruz.

KediVelisi_

Kendisi Hill's satıyor ND kullanmaya başladığımı söyleyince Hill's nden kullanmadığımı sordu bu sebeple bilgi almak istedim konuya daha hakim olan sizlerden peki şimdi sizce Hill's mi Nd mi?

KediVelisi_

Ben yanlış yazmışım imla hatası olmuş neden Hill's kullanmıyorsunuz olacaktı afedersiniz

Siyammm

Bildiğim kadarıyla royal canin proplan hill's içeriğine göre pahalı mamalar nd zaten kaliteli bir mama bence sizin veteriner para peşinde

Üstte Neden Hill's Kullanıyosunuz dedi yazmışsınız ona istinaden yazdım.

Etik olarak Marka kıyaslamayı uygun bulmuyoruz ancak söylediğim gibi bir ürün reçetelendirilebilir bir mama

biri 1930 dan beri yem işinde milyonları argeye bağlamış kurumsal bir firma
....
neyse işte hill's mamadır. :)

KediVelisi_

Aynen yanlış yazdığımı biraz geç farkettim teşekkür ederim cevaplarınız için

KediVelisi_

Para peşinde olduğunu düşündüğüm bir veteriner değil oldukça ilgili ve bilgili sadece mama konusu benim için biraz hassas emin olmak istedim haliyle teşekkürler yorumunuz için yine de

Catloveerr

Hillsin fiyatına göre içeriği iyi değil diyorlar. N&d içerik olarak en iyisi. Veterinerin böyle demesi saçma olmuş bence içeriğe göre yönlendirmesi gerekirken kendi elindekini övmüş