Barinaga Gönderilme Tehlikeleri Var.evde Yer Yok.cok Güzel Kısır Ve Aşılı Bir Kediniz Olsun İstermis

Daha ne kadar balkonda yaşayabilirler:(

4 CEVAP

Anonymus552223

Barinak secenek olmasin lutfen, cunku cogi barinakta saglikli hayvani tutmuyorlar, sokaga saliyorlar. Ki tutarlarsa da hapis gibi ve sagliksiz bir ortam. Cozum degil ama günde 1 2 saat salipmayla sokaga alistirip kapinizin önunce bakmak barinaktan daha iyi.

Poncik2016

Instagramda masum_gozler gibi ilan veren siteler var oralardan da paylaşın haber yayılsın iyice. Umarım güzel bir yuvaları olur

Maalesef kapının önü seçeneği denendi. zaten gönderilmeleri tehlikesi esas oradan başlıyor. elbette barınak bir seçenek değil benim için fakat gerçekten zor durumdalar.tek odada çok zorlanıyoruz.ben geçici yuvaya da razıyım bir süreliğine.

İkisi de kısır dişi terbiyeli uyumlu anne kız.asilari karneleri var...çok seviyorum fakat yer müsait değil.