Sürekli Böcek Yiyor

Poncik2016

Ya arkadaşlar kedim sürekli gümüş böceği yiyor bizim evde çok var. Ağzından alayım diyorum korkuyorum

5 CEVAP

Siyammm

Evi ilaçlatabilirsiniz mikrop felan kapar belki Allah korusun duvarlardaki çatlakları fln silikonla kapatın

Bişey olmaz protein işte doğal böcek önleyici kedi

Kevserhaksever

Benim kedimde aynen gümüş böceği bulduğu an yiyor. Ama aşkım geldiğinden beri azaldı şuan nerdeyse hiç kalmadi :)) doğası gereği yiyor yesin yani nolcak

halideylul

Sonucta bu bir kedi.Kediler sokakta yasadiklarinda cesitli ot ve bitkileri de yemektedir ayni zamanda cesitli bocekleri.İcgudusel olarak ne yemeleri ya da ne yememeleri gerektigini bilirler.Bu oldukca normal bir seydir.

Hanimkedi

Benimkiler arkası çatallı böcekleri çok seviyolar....galiba protein oranı yüksek.Bırakın yesin.